background - Na Battlefield 1 padne gigantův stín
Na Battlefield 1 padne gigantův stín

Na Battlefield 1 padne gigantův stín

13. 12. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Jak už bylo dříve oznámeno, do Battlefield 1 přichází DLC a k velkému překvapení to bude DLC zdarma. V rámci tohoto balíčku dostaneme mapu Giant´s shadow, která se odehrává ve stínu zříceného Zeppelinu.

Mapě bude dominovat železniční stanice, která bude sloužit na těsný boj muže proti muži. Dokud nepřijede Behemot, kterým je na této mapě obrněný vlak.

To není jediné, co toto DLC přinese. Přinese i nový typ vybavení pro Support classu a to kuši. A ne ledajakou kuši. Kuši vrhající dvojici granátů. Ač je Battlefield 1 kritizován za dost velkou historickou nepřesnost, tohle je paradoxně kousek založený na skutečném konceptu z první světové války. Jednalo se o předchůdce tradičního minometu Arbalette Sauterelle a byl ovládán dvojicí mužů. O tom, jak byl efektivní se dá diskutovat. Ve hře však na tuto hračku budete potřebovat pouze a jen sebe, naštěstí. Granáty do této zbraně budou jak tříštivé, tak průbojné.

Giant´s Shadow bude odemčeno pro majitele Season passu dnes, tedy 13. prosince, pro všechny ostatní o 7 dní později, tedy prosince dvacátého.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background