background - V Overwatch začal vánoční event
V Overwatch začal vánoční event

V Overwatch začal vánoční event

14. 12. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Oblíbená multiplayerová hra Overwatch se už přesunula do vánoční nálady, která je online přesně od včerejška (13. 12. 2016) a skončí 2. ledna 2017. Event přináší přes 100 nových kosmetických itemů (bohužel včetně ikon a sprejů... vážně, je tu někdo, kdo tyhle věci chce?)

Rovněž přibyl mód Mei's Snowball Offensive, kde se hráči střetnou v boji 6v6 (na stejné mapě, na které jede i 1v1). Jedná se v podstatě o klasickou koulovanou, což zejména v našich končinách rádi vidíme, protože tady se člověk moc sněhu nedočká. Jak už je zmíněno výše, tak v téhle bitvě proti sobě stojí na každé straně šest Mei, ale boj probíhá poněkud nestandardně.

Primární zbraň Mei je v tomto módu kapku předělaná – nestřílí už mrazící proud, ani rampouchy, ale po zmáčknutí levého tlačítka myši vypálíte sněhovou kouli, přičemž zásah se zde počítá jako insta-kill. Ovšem není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, protože máte pokaždé jen jeden náboj a když vystřelíte, tak musíte najít kupku sněhu a pomocí pravého tlačítka právě onen sníh nasát – což chvíli trvá (takže je z vás snadný cíl). Ve hře jsou ale povoleny obě zvláštní schopnosti Mei (Cryo-Freeze a Ice Wall), takže máte možnost taktizovat a krýt se. Hra jinak funguje jako aréna, takže jak jste jednou mrtví, tak musíte čekat, než skončí kolo. Jo, a ultimátní schopnost tu funguje tak, že máte na kraťoulinkou chvilku rapid fire.

Jinak vánoční Overwatch nabízí svátečně laděné loot boxy a kromě jiného i zasněžené mapy.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background