background - Ve vánočním updatu do Hitmana budete lovit Harryho a Marva!
Ve vánočním updatu do Hitmana budete lovit Harryho a Marva!

Ve vánočním updatu do Hitmana budete lovit Harryho a Marva!

19. 12. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Vánoční čas je také časem vánočních eventů do různých her. To se nevyhnulo ani novému Hitmanovi vydávanému na epizody. První sezóna je sice už venku, ale to nebrání k jistému malému vánočnímu updatu.

V tomto se agent podívá do Paříže plné krásné vánoční atmosféry. Snížek, vánoční stromečky, dárky a dvojice cílů k tomu. A ne tak ledajaké cíle. Jsou to legendární zlodějíčci Harry a Marv ze série Sám doma. Sice si nejsou moc podobní, ale to se dá v některých případech i pochopit. Naši (anti)hrdinové se dostali na módní show a prací hrdinného agenta 47 není nic jiného, než tyhle dva šašky zastavit dřív, než zas něco provedou. Nebo nenarazí na Kevina.

Mise se jmenuje Holiday Hoarders a je zdarma pro všechny hráče Hitmana. Update má 2.5GB na PS4, na XBOX ONE 1.2GB a na 1.3 GB

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background