background - Warner Bros zrušilo hru Suicide squad
Warner Bros zrušilo hru Suicide squad

Warner Bros zrušilo hru Suicide squad

25. 12. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Po netu před časem kolovaly zvěsti, že Warner Bros Montreal pracuje na hře na motivy filmu Suicide Squad. Tato hra byla naznačena v Batman Arkham Origins, posledním počinu tohoto studia.

Kotaku nyní vydalo zprávu, Suicide Squad the game bylo zrušeno po několikaletém vývoji (ačkoliv důvody nejsou přesně známy). nejvíce se hovoří o tom, že i přes několikaletý vývoj hra nedokázala zaujmout tvůrce ve Warner Bros. Důvodů mohlo být více, ať už to bylo kvůli filmu, či stavu vývoje po tolika letech.

My se nyní můžeme jen dohadovat, jak ona hra vypadala, nebo o čem vlastně měla být. Každý fanoušek filmu si může udělat asi představu sám, ovšem pouze ve své hlavě. Hra nevyjde.

Studio bude nyní pracovat na nové hře o Batmanovi, kde hlavním protagonistou nebude Bruce Wayne, ale jeho syn Damian Wayne. Přesnější data, kdy hra vyjde, nebo bude představena zatím nejsou známa.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background