Nejlepší vánoční slevy na Steamu

Nejlepší vánoční slevy na Steamu

26. 12. 2016
Martin Balda
0 obrázků
8 min čtení

O Vánocích se rozběhly každoroční slevy na internetovém portálu Steam. Myslím, že některé akce jsou opravdu zajímavé. Pojďme se podívat na ty podle mého nejatraktivnější kousky.

Grand Theft Auto V

A jdeme od toho nejlepšího. Nedávno jsme Vás upozorňovali na velké updaty v GTA 5. Tato akční hra nabízí ohromné množství obsahu od singleplayeru po obří množství rozšíření v GTA Online. Tato hra může být Vaše za 29.99€. Takže opravdu doporučuji, pokud jste se této hře obloukem vyhnuli, zainvestujte do ní. Nabídne Vám stovky hodin zábavy.

Counter-Strike: Global Offensive

Jako další tu máme 33% slevu na Counter-Strike: Global Offensive. Tuto známou multiplayerovou střílečku není třeba dál představovat, protože ji určitě všichni znáte. Kdo ne, může využít této slevy a pořídit si ji za cenu 9.37€.

Witcher 3

Ti z Vás, kteří ještě nehráli Zaklínače 3 jako by nebyli. Úžasné RPG, ve kterém jsem sám zůstal 160 hodin (a to je ještě málo) nabídne krásný svět, spoustu úkolů a momentálně velmi příjemnou cenu. Je komplet k dostání za 29.99€. Také jsou 85% slevy na oba předchozí díly.

Borderlands

Slevu až 80 % si pro nás připravily všechny hry ze série Borderlands. Tato RPG střílečka pohladila po duši nejednoho hráče, jak svým příběhem, tak netypickou grafikou. Nebál bych se ji darovat jako dárek.

Watch Dogs 2

Na konec je tu novinka a to hackerská akce jménem Watch Dogs 2. Prožijete příběh Marcuse Hollowaye, který se svou partou DedSec ničí systém CTOS v San Franciscu. Co jsem viděl tak také multiplayer není vůbec špatný a můžete si tuto hru užít třeba ve dvou. Tato hra je na Steamu se třetinovou slevou za 40.19€.

![![![![![![![](http://mafiagamezone.cz/uploads/c/dK1F7CjiNfldueM.jpg)](http://mafiagamezone.cz/uploads/c/ZbPIZo3gMbCbZpD.jpg)](http://mafiagamezone.cz/uploads/c/M3o3nzubVhrnBT0.jpg)](http://mafiagamezone.cz/uploads/c/lRosuGkYSmlH9C1.jpg)](http://mafiagamezone.cz/uploads/c/tEOfjzm7JnEhBRI.jpg)](http://mafiagamezone.cz/uploads/c/ZLtI10OXd0rYrEX.jpg)](http://mafiagamezone.cz/uploads/c/6AsMfeRk5zxY1G1.jpg)

Bohužel nemohu tady vypsat všechny Slevy a tak jen doplním, že za podívání stojí série Fallout, série Assassin's Creed, série Far Cry nebo Star Wars hry.

Jak často kupujete hry na Steamu?

Velmi často.
Jen výjimečně.
Nekupuji.
Celkem hlasů: 387
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background