background - Na čem pracuje studio Rocksteady?
Na čem pracuje studio Rocksteady?

Na čem pracuje studio Rocksteady?

27. 12. 2016
Martin Balda
0 obrázků
3 min čtení

Herní studio Rocksteady má ve svém portfoliu hru Urban Chaos: Riot Response na PS2, ale hlavně čtyřdílnou Arkham ságu Batmana. Poté co studio dokončilo svůj poslední kousek Batman: Arkham VR potvrdilo, že kultovního netopýřího muže opustí a že by se rádo zhostilo jiného projektu. A tak hráče zajímá, jaké hře/hrám se bude Rocksteady věnovat teď.

A vypadá to, že vývojáři zůstanou v univerzu DC superhrdinů. Podle serveru N4G se na Redditu rozepsal uživatel TheLeakguin, který tvrdí, že další hra by měla být se Supermanem. Ve hře se prý má setkat s Lex Luthorem nebo Mettalem. Hra by měla obsahovat i speciální Challenge mód (byl i v Arkham hrách), pomocí kterého by měl Superman dostávat nové outfity, které by přidávali některé bonusy ve hře. Prý měla být hra oznámena už na konci tohoto roku, ale nestalo se tak. Snad bychom se měli dočkat prvních informací na začátku roku příštího... A co vy, brali byste hru se superhrdinou, který nosí slipy přes kalhoty?

Chtěli byste Superman hru?

Ano.
Ne.
Celkem hlasů: 34
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background