background - Silvestrovský článek, který si asi nikdo nepřečte, protože všichni jsou už namol, ale...
Silvestrovský článek, který si asi nikdo nepřečte, protože všichni jsou už namol, ale...

Silvestrovský článek, který si asi nikdo nepřečte, protože všichni jsou už namol, ale...

1. 01. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Oslavy nového roku jsou jedna z mála společensky vhodných příležitostí, jak se opít a vyhodit něco do povětří. Je pravda, že v Americe mají pro tyhle účely ještě den nezávislosti, ale u nás není problém dělat tyhle věci i mimo data k tomu určená.

Nabízí se ovšem otázka, jak tráví Silvestra notoričtí hráči (jak ho tráví notoričtí alkoholici si představit umíme). Je pravda, že mnozí na to už dlabou a místo provokování jater a snahy dosáhnout stavu pokročilé mentální inkompetence opakovanou konzumací fermentovaných rostlinných nápojů ( – Kryton, Červený trpaslík) tráví čas raději tím, že smaží své oblíbené herní tituly.

Nutno konstatovat, že podobně smýšlejících lidí je hodně – moje zkušenosti říkají, že třeba v TF2 jsem ani na Silvestra neměl problém najít hráče do multiplayeru. Ovšem některé herní společnosti zacházejí co se Nového roku týče ještě dál – třeba v takovém World of Warcraft vás o půlnoci čeká novoroční ohňostroj – který samozřejmě trumfuje cokoliv, co je v reálném světě člověk schopen vytvořit.

Dobrá, někdo by mohl prohlásit, že trávit oslavy nového roku hraním nějaké videohry je cesta k noliferství, ale třeba já musím říct, že po té, co jsem věkově překročil dvacítku, mě začaly každoroční Silvestrovské chlastací akce nudit a na večery společenských a deskových her je kolikrát problém sehnat dostatečně velkou posádku... takže to za mě vyřešili videohry (letos to byli Metal Gear Solid V: The Phantom Pain a Ratchet & Clank).

A beztak je náš (gregoriánský) kalendář špatně. Hraní zdar!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background