background - Na co se těšit v roce 2017?
Na co se těšit v roce 2017?

Na co se těšit v roce 2017?

2. 01. 2017
Martin Balda
0 obrázků
8 min čtení

Máme tu nový rok 2017 a s ním i nové hry, na které se můžeme těšit. A vypadá to, že tento rok bude štědřejší než ten minulý. Pojďme se tedy podívat na ty, dle mého výběru nejlepší, které nám studia naservírují.

Kingdom Come: Deliverance

A začneme u nás doma. Tato hra, financována mimo jiné z Kickstarterové kampaně, je středověké RPG odehrávající se v českých zemích za dob vlády Václava IV. Dělá na ní české studio Warhorse Studios v čele s Danem Vávrou, který kdysi napsal scénář k první Mafii. Tato hra ještě nemá pevně stanovené datum a tak nám musí stačit pouze rok 2017.

Mass Effect: Andromeda

Hra, poprvé představená na E3 2014, je nástupce dnes už legendární trilogie Mass Effect. Děj se bude odehrávat 600 let po událostech předchozích dílů, v galaxii Andromeda. Hráč už nebude hrát za pevně daného hrdinu jako v minulých dílech, ale bude si moci vybrat mezi mužem nebo ženou, kteří jsou navzájem sourozenci. Hra by měla vyjít mezi prvním a druhým čtvrtletím 2017.

Horizon Zero Dawn

Toto akční RPG bude PS4 exkluzivita, a je o ní doopravdy velký zájem. Za hrou stojí studio Guerrilla Games, které je známé svojí sérií Killzone. Příběh bude o souboji mezi lidmi a mechanickými zvířaty. Nejen, že to bude pořádná dávka akce, ale budou zde přítomny i prvky survivalu a stealthu. U nás hra vychází 1. března 2017.

Sniper Elite 4

V této sérii jsme už prozkoumali Berlín, horkou Afriku a teď je na řadě Itálie. V této taktické stealth střílečce se vžijeme opět do snipera Karla Fairburneho, který tentokrát pomáhá italskému odboji v boji proti fašistům. Tuto hru má na svědomí Rebellion Developments, které se drží na herním trhu už od roku 1992. Sniper Elite 4 vychází už 14. února.

Cuphead

A teď trochu odbočíme do Indie sféry. Skákačka Cuphead kopíruje styl animovaných filmů třicátých let. Příběh je o dvou "hrnečkoklucích", kteří podepíší smlouvu s ďáblem. Hra nabídne spoustu bosů, krásnou grafiku a dokonce starou známou kooperaci na jednom počítači. Hra vyjde v roce 2017 na PC a Xbox One.

V následujícím roce vyjde velké množství her. Takže kdo má rád hry od Ubisoftu ať čeká na For Honor, nového Toma Clancyho nebo South Park. Kdo se rád bojí ať si počká na Resident Evil VII nebo Outlast 2. A hráče, kteří hrají na PS4 můžou hřát exkluzivity jako God of War a Red Dead Redemption 2.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background