background - Nové informace o Nintendo Switch
Nové informace o Nintendo Switch

Nové informace o Nintendo Switch

3. 01. 2017
Martin Balda
0 obrázků
4 min čtení

V říjnu 2016 byla představena nová herní konzole, která by mohla opět konkurovat Xboxu a PS4. Jmenuje se Nintendo Switch. Mezitím jsme už zjistili, že bude mít speciální dok a tak jí můžeme používat jak v obýváku, tak třeba venku v parku. Víme také, že bude používat cartridge a speciální Joy-con ovladače, které půjdou vyjmout. Před pár dny však přišel únik informací, také z důvody blízké prezentace Nintenda. Pojďme se podívat, jaké informace prosákly.

Laura Kate Daleová, insiderka Switche, vypustila na Reddit nová data. Například to, že konzole by neměla mít žádný odklad a měla by tak vyjít už v březnu 2017. Také bychom neměli očekávat hry jako Red Dead Redemption 2 nebo nový Mass Effect. Naopak se máme těšit na nový Assassin's Creed, protože Ubisoft chce masivně Switch propagovat. Nový díl by měl vyjít ale až v roce 2018.

Nové informace se týkají také hardwaru. Switch by měl bez nabíjení vydržet až 3 hodiny. Bude mít Bluetooth a zvládne Micro SD karty až do velikosti 128 GB. A poslení informace jsou o ovladačích. Na levém by mělo být tlačítko na nahrávání a na pravém speciální IR indikátor. Pro Controller pro Joy-con ovladače by se pak měl prodávat samostatně. Jestli jsou tyto informace správné se můžeme přesvědčit už 13. ledna na prezentaci Nintenda.

Těšíte se na Nintendo Switch?

Ano, přemýšlím nad jeho koupí.
Ano, líbí se mi, ale počkám si.
Ne, ale jsem zvědavý, jak se mu bude dařit.
Ne, Switch jde mimo mě.
Celkem hlasů: 33
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background