CES a veřejné ukázky AMD Vega

CES a veřejné ukázky AMD Vega

5. 01. 2017
Jakub Kozák
0 obrázků
4 min čtení

Není to dlouho co byla venku konference New Horizon, kterou AMD pořádalo koncem loňského roku a již tu máme snad největší tech konferenci CES, na které se nám znova ukazuje AMD a jeho stále přísně utajovaná grafika Vega.

Dohady o budoucnosti Není to tak dlouho co mělo AMD skandály s procesory řady Bulldozer a Vishera a poté s řadou grafických karet Fury a Fury X, které výkonem nepředstavovaly to co by se od nich očekávalo. Doufejme tedy, že si AMD vzalo ponaučení a konečně půjde lepší cestou kvalitnější architektury a spotřeby tak jako to předvedlo u dosavadních grafik řady RX 460, RX 470 a RX 480.

Star Wars Battlefront, Ultra detaily a UltraHD rozlišení AMD rovnou vytasilo s výkony nejvyššího kalibru u hry Star Wars Battlefront. Podle dosavadních informací hra jede stabilně na 60FPS díky Virtuální Synchronizaci (V-Sync). Jak vidno AMD to s odpovědí na Geforce GTX 1070 a GTX 1080 myslí opravdu vážně již podle stabilních FPS v Star Wars Battlefront Video ukazující AMD Vega a AMD Ryzen v akci

Zdroj: VideoCardz

Myslíte, že AMD Vega bude schopno plně konkurovat grafikám GTX 1070 a výše?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 40
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background