background - Co chystá studio Remedy?
Co chystá studio Remedy?

Co chystá studio Remedy?

11. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Studio Remedy, autoři Max Payne, Alan Wake a Quantum Break. Spoustě lidí asi vrtá hlavou, co teď kutí ve svém studiu.

Krom singleplayer kampaně pro pokračování Online FPS z Koreje Crosfire, s originálním názvem Crosfire 2, tu je ještě jeden, tajemný projekt s názvem P7. O co má jít?

Zatím nikdo netuší, vše je více méně šuškanda. Má se jednat o hru s otevřeným světem, kooperačním režimem a multiplayerem, kde by hráči vytvářeli vlastní příběhy a sdíleli je s ostatními. Hra samozřejmě ponese tolik známé znaky her od Remedy. Promyšlený příběh, detailní svět, jen tentokrát chtějí hráči nabídnout více možností a voleb. A hlavně volný svět s možnostmi kooperace. To by měla být hlavní novinka a tahák nové hry od tohoto studia.

Co si budeme povídat, volný svět už měl být v Alan Wake, ale tehdy bohužel možnosti studia stanovily mnohem větší mantinely, než si vývojáři sami přáli. Bohužel, nejedná se o pokračování Alan Wake, ale autoři netvrdí, že se k němu nikdy nevrátí. Ať už to bude cokoliv, bude jasné, že se můžeme těšit na dramatický příběh, filmovou akci a promyšlené postavy.

A co vy? Přáli byste si spíše pokračování Alan Wake, nebo zcela něco nového?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background