background - Nvidia spouští novou službu
Nvidia spouští novou službu

Nvidia spouští novou službu

9. 01. 2017
Martin Balda
0 obrázků
6 min čtení

Populární výrobce grafických karet Nvidia spouští novou službu, na které pracovalo více než 5 let. Jmenuje se Nvidia NOW a umožňuje připojit vaše PC nebo Mac k virtuálnímu počítači. Na tom bude spuštěna hra a obraz bude streamovaný zpět na vaši obrazovku. Má tedy jít o službu především pro majitele slabších sestav, kteří si chtějí zahrát hry na plné detaily. Můžete si vybrat mezi dvěma modely grafických karet - Nvidia 1060 a 1080.

Bude to fungovat následovně. Propojíte svůj Steam, Origin nebo Uplay s aplikací Nvidia NOW a ta připojí vaše zařízení ke vzdálené sestavě. Můžete tak hrát opravdu na čemkoli. Zapnete zakoupenou hru a začnete hrát. Za každou minutu se vám podle sestavy uberou virtuální body, ke kterým se ještě dostaneme. Po vypnutí hry se vám hra zesynchronizuje s počítačem. To znamená, že všechen postup a achievmenty se přesunou i na vaše PC.

Celá služba má ale dva háčky. Jeden vězí ve hrách. Abyste si zahráli, musíte mít hry vlastní. Ten druhý je ve virtuálních kreditech. Za registraci jich získáte 1000 a potom si budete muset dokupovat 2500 kreditů za cca 642 Kč. Za každou minutu hraní na Nvidii 1080 se vám strhne 4 kredity a na Nvidii 1060 2 kredity. Na hodinu hraní to vychází 60/30 Kč. To znamená, že si pořídíte hru za 1200 Kč a abyste ji dohráli zaplatíte dalších 1200 Kč. Podle mého je to opravdu služba pro příležitostné hráče. Předběžně začne služba fungovat v USA. Čistý provoz se plánuje na letošní jaro. Uvedení v Evropě zatím datum nemá.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background