background - Jak je na tom Uncharted film?
Jak je na tom Uncharted film?

Jak je na tom Uncharted film?

10. 01. 2017
Martin Balda
0 obrázků
4 min čtení

Už přes více jak 8 let se hovoří o filmu, kde by vystupoval jako ústřední postava Nathan Drake. Vystřídalo se na něm 5 scénáristů, přičemž poslední a pravděpodobně úspěšný bude scénárista Joe Carnahan. Ten se na konci října 2016 nechal slyšet, že si nedokáže představit, že by alespoň scénář nepotěšil fanoušky Uncharted.

Včera se ale film zase trochu přiblížil realizaci. Joe Carnahan oznámil, že svůj scénář dokončil a že si prý z něj všichni sedneme na zadek. Joe a celý tým se tak může pustit do filmování. Část filmu by měla být o Nathanově dětství, kdy žil jako sirotek. Ve zbytku snímku ještě nevíme, jak bude starý, ale měli by se tam objevit také vedlejší postavy z her.

Uncharted: The Lost Legacy. Nové DLC, které vyjde tento rok.

Ani kdo bude hrát hlavní postavu není jasné. Mohl jí ztvárnit Mark Wahlberg, ale z projeku odstoupil. Byl osloven i Chris Pratt, ale ten roli odmítl. Fanouškové volají po Nathanu Fillionovi, protože je hlavnímu protagonistovi velice podobný. Jak film dopadne, se můžeme přesvědčit minimálně za rok. Protože premiéru 30. června 2017 už asi nestihne.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background