Asus Cerberus Arctic - barevná diskotéka

Asus Cerberus Arctic - barevná diskotéka

12. 01. 2017
Jakub Kozák
0 obrázků
7 min čtení

Při prvotním pohledu na krabici jsem si říkal, jestli není na danou klávesnici trochu příliš velká. Každopádně je v líbivém stylu jaký Asus opravdu umí a dokáže zaujmout již na první pohled. S tím, že se jedná o klávesnici přímo konkurující značce A4Tech v této cenové kategorii jsem byl již vnějškem mile překvapen.

Po otevření krabice jsem již měl možnost vidět celou klávesnici v její bílo-oranžové kombinaci kdy celá vrchní strana klávesnice je bílá zatímco celá spodní plocha s protiskluzovými nožkami je obarvena do krásné oranžové barvy. Klávesnice již prvotním dojmem působí kvalitně a robustně. Po vybalení z krabice jsem si povšimnul, že i multimediální klávesy jsou opravdu klávesy nikoliv jen levná nijak kvalitně působící mačkátka známé třeba právě od konkurence. Kabel je díky svému opletení opravdu více než reprezentativní a taktéž docela zvyšuje jeho odolnost.

Při prvotním zapojení na mne vykoukla klasická červená barva, která je příznačná značce Republic of Gamers, do které bych tuto klávesnici naprosto bez problémů taktéž zařadil. Možnosti změnit barvu jsou velmi intuitivní a člověk na většinu z nich dokáže naprosto bez problémů přijít i bez manuálu. Nechybí ani možnost regulovat samotný jas klávesnice a kochat se různou intenzitou svítivosti a různými barvami napříč spektrem.

Ergonomicky mi klávesnice sedla naprosto perfektně. Vyšší klávesy se velmi snadno mačkají a psaní všemi deseti je na této klávesnici opravdu velmi jednoduché oproti jiným klávesnicím. Taktéž hlasitost kláves je na opravdu velmi nízké úrovni (pokud do ní opravdu nebušíte jako do 15 let staré Chiconky). Velikost tlačítka Enter byla pro mou osobu opravdu přísným kritériem, které tato klávesnice naprosto perfektně zvládla. Jedná se o přibližně střední verzi Enteru (nikoliv "obr" či "nudle") a s celkovou ergonomií jsem velmi spokojen. Poznatek na závěr. Jelikož se jedná o klávesnici voděodolnou tak je vhodná i pro tzv. nemehla, které si mohou něco vylít u počítače.

Každopádně klávesnici mohu vřele doporučit!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background