AMD Ryzen s OC podporou!

AMD Ryzen s OC podporou!

19. 01. 2017
Jakub Kozák
0 obrázků
4 min čtení

Procesory pro nejnovější patici AM4 od AMD budou mít všechny odemčený násobič a taktéž podporu taktování.

AMD tuto informaci docela dlouho tutlalo a povedlo se jim z toho udělat docela velký boom! Je vidět, že se poučilo z chyb konkurenčního Intelu a odmítá dělat neodemčené a odemčené procesory. Z hlediska uživatele rozhodně příjemný krok. Z hlediska AMD dokonce velmi chytrý krok.

Co se týče taktování tak bude dostupné nejen u chipsetů X370 pro větší desky, ale také u chipsetu X300 pro desky menší. Ba co více se dokonce ukázalo, že jej bude podporovat i B350. Jediný chipset, který nebude mít oficiální podporu taktování bude ten z řady A právě z důvodu, že tyto nebudou mít dostatečně dimenzované napájení a díky tomu by nemířili na svoji levnou cílovou skupinu.

AMD taktéž naznačilo možné datum vydání. Dle dostupných informací nepůjde o konec prvního kvartálu jak bylo předpovídáno, ale půjde nejspíše o měsíc únor. Jako první se dle všeho objeví osmijádrové / dvánáctivláknové procesory představující vrchol nabídky.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background