background - Half-Life 3 podle všeho nikdy nebude... nebo že by...
Half-Life 3 podle všeho nikdy nebude... nebo že by...

Half-Life 3 podle všeho nikdy nebude... nebo že by...

21. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Je spousta fórků na to, že Gabe Newell, ředitel Valve, neumí počítat do tří. Zejména proto, že se čeká na Half-Life 2: Episode 3, nebo regulérní třetí díl tak dlouho. Nyní to vypadá, že z toho nic nebude.

Magazín GameInformer publikoval rozhovor se svým jistým zdrojem, který tvrdí, že Half-Life 3 není a nebude. Jedná se sice o konspirační teorii, ale podle magazínu je tento zdroj důvěryhodný. Ve studiu byly sice opakované snahy značku nastartovat, ale nikdy to nevedlo k něčemu většímu a pokusy byly ukončeny.

Zdroj tvrdí, že ve studiu vzniklo mnoho malých skupin, které měly různé projekty a z některého se mohl vyklubat nový Half-Life. Nikdy se tak bohužel nestalo a pokaždé byli vývojáři odsunuti na jiné projekty. Valve nyní nejeví zájem o nový Half-Life, prostě se na něm nepracuje, podotkl zdroj.

Dále zdroj dodává, že kdykoliv se vývoj HL3 rozjel a začal mít nějaký směr, vždy byl rychle ukončen.

Nicméně všechno může být úplně jinak, protože Gabe Newel se před několika dny dal slyšet, že společnost Valve chystá regulérní singleplayerový titul (zatím beze jména). Tady se nabízí otázka, jestli to nemůže být něco z Half-Life univerza, či plnohodnotný další díl série s Gordonem Freemanem coby hlavním hrdinou. Nicméně je klidně možné, že se Valve vytasí s dalším Portalem (což by hráči určitě dozajista ocenili také). Rovněž by se mohlo objevit něco, co bude propojovat obojí (jak Half-Life, tak Portal) – neboť obě hry se de facto nacházejí ve stejném vesmíru. Tady nám nezbývá než čekat doufat.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background