background - Ubisoft a jejich downgrady + video s porovnáním
Ubisoft a jejich downgrady + video s porovnáním

Ubisoft a jejich downgrady + video s porovnáním

26. 01. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
6 min čtení

Je smutné, když hra vypadá jinak, než na trailerech a ukázkových gameplay videích. Bohužel přesně v téhle smutné realitě žijeme a Ubisoft je bezesporu společnost, která je downgrady nejproslulejší (i když i ostatní firmy mají v tomhle docela máslo na hlavě).

Těžko se hledá příčina – někteří redneck hráči sice obviňují konzole, ale paradoxně právě ukázkové gameplaye z E3 a podobných akcí většinou z konzolí pocházejí (rozhodně to tak je v případě jednoho z nejdiskutovanějších downgradů u hry Watch Dogs z roku 2014). Navíc společnosti jako Naughty Dog a Guerrilla Games opakovaně dokazují, že s trochou umu jde s konzolí vyždímat opravdu hodně, takže problém bude očividně někde jinde.

Viníka musíme nejspíš hledat v celkové uspěchanosti vývoje mnoha her. Společnosti často tlačí na pilu a na vývojáře, aby se hra dostala co nejrychleji do prodeje a tak některým titulům není věnováno tolik péče, kolik by si zasloužily. Samozřejmě dema, která pak vidíte na E3 přestavují reprezentativní verzi hry, tak jak by měla vypadat (a i mohla vypadat, kdyby se vývoji věnovalo dost času). Přitom, všichni víme, že trpělivost přináší růže a úžasné hry – kromě dvou výše zmíněních studí třeba CD Projekt RED už v minulosti předvedli, jak vypadá perfektní a propracovaná hra (bez závislosti na platformě). Můžeme být vděční, že jsou tu samostatná studia a že třeba Sony neruší vývoj her když trvá moc dlouho – na rozdíl od Microsoftu (viz Scalebound a Fable Legends).

Ale zanechme řečí, kanál CrowbCat, už před nějakou dobou uveřejnil video, kde porovnává stav nejznámějších her od Ubisoftu – konkrétně tu můžeme vidět porovnání E3 verzí a stavu her, ve kterém šli do prodeje – pokud jste s tímto videem neměli tu čest tak prosím, podívejte se zde:

Zdroj obrázků a videa: kanál CrowbCat (odkaz výše).

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background