background - Beta Ghost Recon: Wildlands se blíží! Přihlaste se co nejdříve!
Beta Ghost Recon: Wildlands se blíží! Přihlaste se co nejdříve!

Beta Ghost Recon: Wildlands se blíží! Přihlaste se co nejdříve!

27. 01. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Jak už možná víte, tak chystaná hra Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands bude mít teď v únoru uzavřenou betu – pokud o tomto titulu slyšíte poprvé, tak základní informace najdete v našem článku.

Do bety se přihlásíte de facto stejným způsobem, jako do těch ostatních od Ubisoftu – najedete na tuto webovou stránku, vyberete platformu na jaké byste chtěli hrát (na výběr je klasické trio PS4/Xbone/PC), přihlásíte se (nebo zaregistrujete) a... je to. Pak vám nezbývá než čekat a doufat, že se na vás usměje štěstí – de facto můžete ještě zašvindlovat a přihlásit se do bety z více účtů, ale třeba já jsem na takové věci docela líný (což je možná důvod, proč se jen málokdy do nějaké bety dostanu).

Beta Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands bude v provozu 3.-6. února 2017, tak neváhejte.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background