background - Na konci února vyjde druhé DLC do Deus Ex: Mankind Divided
Na konci února vyjde druhé DLC do Deus Ex: Mankind Divided

Na konci února vyjde druhé DLC do Deus Ex: Mankind Divided

29. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

23. února vyjde druhé a podle všeho poslední DLC do Deus Ex: Mankind Divided. Jeho název je Criminal Past a bude se odehrávat ještě před samotnou hrou. O co v něm půjde?

V rámci jedné z prvních misí pro TF29 se Adam Jensen vydává do přísně střeženého vězení v Arizoně pro augmentované jedince. Jeho úkol bude velmi prostý – najít agenta, co se odmlčel. V DLC bude několik nových postav a podle všeho se může vrátit i Delara Auzenne, psycholožka. Fanoušci navíc doufají, že se vrátí Faridah Maliková, pilotka.

Tvůrci tvrdí, že Adam se během své mise seznámí i se stinnou stránkou svého poslání, ale na druhou stranu úspěch mise pomůže proti teroru v celém světě. Jak to vše dopadne a jestli na tomto DLC bude vidět i větší čas, který nad ním tvůrci strávili se dozvíme na konci příštího měsíce.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background