background - Jak hrát nové hry na PC o síle kalkulačky
Jak hrát nové hry na PC o síle kalkulačky

Jak hrát nové hry na PC o síle kalkulačky

30. 01. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

PC je modifikovatelná platforma a to až do místy absurdních rozměrů. Pravda, abyste si zahráli, tak musí váš stroj rozjet danou hru alespoň na low a na dostačující FPS, ale jsou tu lidé, kteří dokazují, že lze jít i pod úroveň nejnižších detailů.

Jedním z nich je modder LowSpecGamer, který si udělal kariéru na YouTube právě tím, že předvádí lidem, jak můžou i nové hry rozjet na slabých strojích – samozřejmě za cenu ztráty kvality vizuální stránky, ale jak vidno – zahrajete si. Podívejte se třeba na jeho úpravu hry Witcher 3:

Dobrá, nutno konstatovat, že grafika utrpěla a FPS poskakuje jak hyperaktivní myška... ale překvapivě by to šlo hrát – sice byste si neužili žádnou z přírodních krás, který svět třetího Zaklínače nabízí, ale příběh hry zůstane zachován. Ergo, pokud je váš počítač vážně něco na úrovni šlapacího autíčka, tak se jedná o zajímavé tipy a podle mého názoru je to také hezká ukázka toho, co všechno jsou moddeři schopní si vymyslet.

Úplným extrémem je pak hrát Overwatch na rozlišení 100x100 – což je zase úprava, ze kterou se vytasil modder MinorVidsPC:

No... asi by to také šlo hrát, ale nejspíš se všichni shodneme na tom, že díky tomu hra vypadá jako něco, co vidí člověk ve vrcholném stavu drogového rauše.

Každopádně, co myslíte vy? Připadá vám tohle modifikování her jako dobrá kompenzace slabého hardware?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background