background - Nový gameplay z chystaného akčního RPG Horizon Zero Dawn
Nový gameplay z chystaného akčního RPG Horizon Zero Dawn

Nový gameplay z chystaného akčního RPG Horizon Zero Dawn

31. 01. 2017
Martin Balda
0 obrázků
4 min čtení

Včera vyšlo dvacetiminutové gameplay video z připravované hry Horizon Zero Dawn. Hned na začátku vás přivítá David Ford, hlavní designer questů, a Dennis Zoetebier coby řadový quest designer. Gameplay začíná ve dne. Je vidět jak krásná příroda, tak nezvykle oblečené NPC postavy. Můžeme vidět také základy craftingu a lootování mechanických příšer. Ve videu je rovněž nastínění RPG prvků a mapa (jak se zdá, měla by být dostatečně velká podle standartů dnešních openworld her).

Druhá polovina videa se odehrává v noci. V táboře s hořícími pochodněmi se vykresluje opravdu krásná atmosféra. Dále se hráč pouští do čištění území zamořeného ocelovými bestiemi. Souboje jsou opravdu krásně akční a jen tak neomrzí. V boji lze použít luk, jak to známe z lukostřelecké vlny z roku 2013, tak např. prak nebo jakýsi vystřelovač lan, kterým lze nepřítele znehybnit. Ve finální hře toho bude jistě o mnoho více. Na konci videa se hlavní hrdinka dostane do sídla jiného kmene. Na celé video se můžete podívat už sami. A nezapomeňte, že Horizon Zero Dawn vychází jako PS4 exkluzivita už 1. března 2017!

Onen ukázkový gameplay najdete tady:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background