background - Mass Effect: Andromeda bude mít podobné sidequesty jako Zaklínač 3
Mass Effect: Andromeda bude mít podobné sidequesty jako Zaklínač 3

Mass Effect: Andromeda bude mít podobné sidequesty jako Zaklínač 3

13. 02. 2017
Martin Balda
0 obrázků
4 min čtení

Vývojáři nového Mass Effectu Andromeda mají na kontě už jeden open world titul. Je to Dragon Age Inquisition z roku 2014. Hra byla ve výsledku dobrá, ale hráčům vadily nudné a repetetivní vedlejší questy. V současnosti na stejnou věc doplatila např. Mafia 3, která to dotáhla do extrému a v podstatě celý hlavní příběh se skládá ze třech stejných misí pořád dokola. Máme tu ale i hry, které mají vedlejší úkoly na opravdu dobré úrovni - GTA 5 nebo Zaklínač 3. A právě Zaklínačem se vývojáři z Bioware inspirovali.

Chtějí, aby sidequesty přinesly hráčům radost z hraní, nebyly nudné a měly smysl. Prý k nim přistupovali velmi odlišně, protože se poučili z chyb Dragon Age Inquisition. Pozorovali, jak je dělají ostatní studia a jako vhodná inspirace se ukázal být Zaklínač 3. Vývojáři zjistili, že velikost a délka není to hlavní. Spíš jde o to, aby byly sidequesty působivé, zábavné a smysluplné. Prý pro ně bylo velmi důležité, aby hra cílila především na kvalitu, nikoliv na kvantitu.

Jak Mass Effect Andromeda dopadne se můžete přesvědčit už 23. března, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background