background - Jak si vede slovenský počin Sacred Fire?
Jak si vede slovenský počin Sacred Fire?

Jak si vede slovenský počin Sacred Fire?

14. 02. 2017
Martin Balda
0 obrázků
4 min čtení

Vypadá to, že slovenský herní trh roste a s ním i počet slovenských studií a her. A nová tahová RPG strategie Sacred Fire z Poetic Studio vypadá dost nadějně.

Celá hra je zasazena do středověké Kaledonie (dnešní Skotsko, pozn. red.), kde se kromě boje snažíte získat vliv nad jejími národy. Zároveň je ale musíte sjednotit, protože stojíte proti Římanům, kteří vás chtějí dobýt. Proto musíte používat různé formy přesvědčování - silou, inteligencí, šarmem nebo empatií. Tyto formy pak využijete ve spletitých dialozích a volbách, jak už jsme v RPG žánru zvyklí. Volby budou, ať už přímo nebo nepřímo, ovlivňovat emoce, ideály nebo motivaci hlavního hrdiny.

Sacred Fire zaujme svým originálním grafickým zpracováním. Nejlépe ho můžeme přirovnat ke strategiím The Banner Saga. Animace vypadají jako ručně malované a právě ty těmi by se měl Sacred Fire odlišovat od své konkurence. Také audio zážitek by neměl být nejhorší. Hlas hlavního hrdiny totiž nadaboval Doug Cockle, dabér Geralta ze Zaklínače 3.

Hra je ve vývoji už docela dlouho a právě teď se snaží prorazit na Steam přes službu Steam Greenlight. A protože si vývojáři věří, za měsíc odstartují kampaň na Kickstarteru. Pokud chcete, můžete hru podpořit na tomto odkaze.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background