background - Vyšel zimní patch pro Battlefield 1
Vyšel zimní patch pro Battlefield 1

Vyšel zimní patch pro Battlefield 1

18. 02. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Dne 13.2.2017 vyšel 1.5 GB velký zimní patch pro Battlefield 1, který přináší několik podstatných změn. Na serveru přibyl map voting systém, byl upravený netcode a přidána trocha novinek.

Mezi hlavní novinky patří přidání stužek, fungujících přesně jak to známe z předchozích dílů. Za každou stužku dostanete 300 XP a ještě budou doplněny Elite Codex odměnami, které se odemknou za 500 zabití zbraní a budou mít hodnotu 25 000 XP.

Další novinkou je zvýšení ranků jednotlivých tříd z 10 na 50. Na 10. levelu se vám odemkne ultimátní zbraň pro danou třídu a pak za každých 10 dostanete battlepack. K třídám přibudou i specifické Dog tagy, kdy za úroveň 20 dostanete bronzový, 30 stříbrný, 40 zlatý a 50 platinový.

Dále hlavně DICE hodlá upravovat systém medailí, který nepatří mezi nejoblíbenější a snáší se na něj jedna vlna kritiky za druhou. Co se týče hratelnosti samotné, došlo k nerfnutí plynových granátů. Jejich aktivita je snížena z 22 vteřin na pouhých 15.

Je jasné, že tento patch jen připravuje živnou půdu pro nové DLC They Shall not Pass, které vyjde v březnu a bude obsahovat francouzskou armádu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background