background - Obsidian už nepracuje na Armored Warfare
Obsidian už nepracuje na Armored Warfare

Obsidian už nepracuje na Armored Warfare

22. 02. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Před nedávnem vyšlo oznámení o tom, že Obsidian již nadále nevyvíjí Armored Warfare. O veškeré přidávání nového obsahu a dalších funkcích s tím spojených se nyní bude starat vydavatel My.com. Ve vývojovém týmu došlo k restrukturalizaci a celý tým nyní plně spadá pod vydavatele.

V Obsidianu se mezitím pokračuje na Pillars of Eternity 2: Deadfire, Tyranny a jiných oznámených titulech. Yuri Maslikov, ředitel My.com prohlásil, že vývoj Armored Warfare bude pokračovat podle plánu, včetně doplňování nového obsahu.

Armored Warfare je ve vývoji již 4 roky a open beta hry byla spuštěna roce 2015. Od začátku se hra představovala jako přímý konkurent World of Tanks s mnohem modernějšími stroji.

A co vy, kterou z těchto her máte raději? První World of Tanks, nebo novější Armored Warfare?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background