background - Hatred je kousek před vydáním!
Hatred je kousek před vydáním!

Hatred je kousek před vydáním!

1. 06. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
4 min čtení

Jedna z méně očekávaných her se jmenuje Hatred. Jelikož je tahle hra pro mě zajímavá, tak si myslím, že by si zasloužila větší hype. Vývojářství zrušilo očekávaný "Early-Acces" téhle hry. Díky tomuto zrušení přišly peníze fanoušků, kteří si hru předobjednali vniveč.

Nakonec vývojářství slíbilo, že má stále v databázi e-mailové adresy všech předobjednávatelů takže by tito fanoušci měli dostat nějaké výhody v konečné verzi hry.

černo

Nyní stručně popíšu hru, aby ve vás alespoň trochu vzbudila zájem. Představte si, že jste unaveni z lidské chamtivosti, zlosti a všeho špatného na lidech. Už vás to přestalo bavit, takže půjdete na lov. Na lov lidí v New Yorku, ve kterém spustíte Armageddon díky vaší zbrani. Nyní jste pánem života a smrti. Musíte utíkat, musíte přemýšlet, musíte se schovat před ozbrojenými jednotkami, které dostaly za úkol sundat vás k zemi. Nemáte pro ně žádné slitování.

nasili Pokud jste občas naštvaní, myslím, že by Hatred bylo to správné, co si zahrát. Hra působí dobře, hlavně se na ní dá skvěle vyřádit. Mohla by mít velký úspěch, snad zapůsobí dobře i po vydání.

Koupíte si, nebo stáhnete si Hatred?

Ano.
Ne.
Nevím.
Celkem hlasů: 41
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background