background - Vyšel očekávaný patch a poslední DLC do Tom Clancy´s The Division
Vyšel očekávaný patch a poslední DLC do Tom Clancy´s The Division

Vyšel očekávaný patch a poslední DLC do Tom Clancy´s The Division

8. 03. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Minulý týden bylo kolem The Division opravdu rušno. Nejenže vyšel očekávaný patch 1.6, dále k tomu vyšlo snad ještě očekávanější DLC The Last Stand, které je zatím poslední a další oznámeny nebyly. K tomu všemu byla spuštěna Trial verze hry, která je zdarma a má přilákat další hráče.

Ale hezky popořadě. Nejprve Patch. Současný patch pokračuje v trendu, kdy autoři přidaly do hry další vpád, tentokrát s názvem Lost Signal a rozšířili trochu Temnou zónu. Nechybí další skiny a oblečení pro lepší customizaci agenta. Dále přibyla Legendární obtížnost, která hru velmi stěžuje a je dostupná pouze na světě úrovně 5.

DLC samotné přidává do hry PVP mód, kdy proti sobě jdou 2 skupiny agentů a soupeří se o trojici důležitých lokací. Jedná se o klasický 8vs8 režim dvou týmů, jak jsme zvyklí z jiných her, ovšem zde s pár drobnými úpravami.

Dá se říci, že poslední aktualizace zase hru rozšířila a vcelku zpřeházela zažité standarty z posledních dvou updatů. Nezbývá než doufat, že komunita bude spokojená a udrží se a nezopakuje se patch 1.3, po kterém odešla valná většina hráčů.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NQQsGx6 LqmA" frameborder="0" allowfullscreen>

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background