background - Blíží se remaster Starcraftu?
Blíží se remaster Starcraftu?

Blíží se remaster Starcraftu?

18. 03. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Existuje takový starý otřepaný vtípek o tom, že Jižní Korea je jediný stát na světě, jehož národní sport má i datadisk. Řeč je samozřejmě o Starcraftu. Říká se, že Starcraft 1 je to nejlepší, co Blizzard kdy nabídnul a to, že se hra dlouhé roky drží v srdcích hráčů a v esportu o tom i svědčí.

Už minulý rok se začaly objevovat jisté zvěsti o tom, že by Blizzard mohl pracovat na remasteru této hry. Nebylo tehdy nic oznámeno, ovšem tentokrát se situace mění. Team Liquid fórum přišlo s informacemi, které převzalo Sports Seoul a ty potvrzují, že Blizzard přece jenom na něčem takovém pracuje. Hra by se měla jmenovat Starcraft Remastered a mohli bychom se ji teoreticky dočkat na přelomu května-června.

Hra by měla obsahovat vylepšenou grafiku, upravený battlenet a stejnou hratelnost, jakou nabízel Brood War.

Podle Sports Seoul Blizzard tuho hru už tajně prezentoval na svém posledním Blizzconu, kde mluvil se sponzory. Oficiální oznámení by mělo přijít právě z Koreje.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background