Představení hardware od SilentiumPC

Představení hardware od SilentiumPC

30. 03. 2017
Jakub Kozák
0 obrázků
7 min čtení

SilentiumPC se během krátké doby stala poměrně uzávanou značkou hlavně na poli chlazení a počítačových beden. Kdo by si řekl, že levné neznamená dobré tak zde by docela hodně tvrdě narazil.

Značka jako taková vyrábí na svou cenu opravdu nadprůměrně kvalitní produkty a byť by někteří mohli namítat, že se jedná o Polskou značku tak mohou být díky tomuto zcela rozčarováni a nadchnuti.

A co si dnes vlastně v rychlosti představíme a v následujících týdnech i zrecenzujeme?

Ve zkratce se jedná o asi nejlepší bednu do 1500,- která dokáže nabídnout velmi velkorysý prostor pro komponenty a není jí žádná jiná než Gladius M35W. Písmeno W značí, že se jedná o prosklenou bočnici, takže můžete pozorovat své komponenty v celé jejich kráse! K těmto bednám bych velmi doporučil i podsvícení Aurora 2 (RGB-302).

Dalšími tentokrát z královské třídy těch největších chladičů budeme mít právě chladiče jako jsou Grandis 2 nebo Fortis 3. Oba dva se vyznačují tím, že konkurují právě chladičům jako je Noctua. Já osobně z jejich dílny používám právě model Fera 3, který nemá žádné problémy uchladit i procesor Intel Core i5 6600K přetaktovaný na 5GHz se stále velmi dobrými teplotami! Grandis 2 Fortis 3

A to nejlepší samozřejmě na konec! Společnost SilentiumPC taktéž vyrábí i prvotřídní zdroje do osobních sestav, které mají certifikace 80+ Gold (účinnost až 92%). Já osobně jsem k recenzi dostal momentálně nejvyšší model Enduro FM1 650W, který se vyznačuje plně modulární kabeláží a právě certifikací 80+ Gold. Zdroje do České republiky zatím dodává pouze jediný prodejce (momentálně za 2050,- s DPH) a tím je právě Patro.cz, díky kterému se v budoucnu můžete těšit i na mnohem více produktů!

Za dodání komponent bych chtěl poděkovat společnosti SilentiumPC

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background