background - Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4
Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4

Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4

3. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Je tomu takřka rok co Uncharted 4 vyšel a nutno říct, že tato hra fascinuje kdykoliv se k ní člověk vrací. Nádherná vizuální stránka, propracovanost celkového zpracování a v neposlední řadě takřka maniakální důraz na detaily jsou jen některé z řady důvodu, proč byl U4 veleben hráčskou komunitou i recenzenty. Naughty Dog jsou vážně lidé, kteří si zaslouží post vývojářských bohů (společně například s Kojima Productions, nebo CD Projekt RED).

Zmínili jsme maniakální důraz na detaily a v tomhle případě to rozhodně není mluvení (v našem případě spíš psaní) do větru. To, do jaké míry je hra detailní, je vizitkou její kvality a právě díky práci z drobnostmi se na Uncharted 4 tak dobře kouká.

Youtuber TheMadEmad ve svých zatím třech videích prozkoumal detailnost U4 a při tom všem co našel se člověk neubrání dojmu, že Naughty Dog vytvořili umělecké dílo.

Ony videa přikládáme zde:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background