background - Vyjde herní Spider-Man už letos?
Vyjde herní Spider-Man už letos?

Vyjde herní Spider-Man už letos?

4. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Spider-man, jeden z velmi očekávaných titulů pro PS4, na kterém pracuje studio Insomniac Games (autoři Ratchet & Clank a to včetně loňského vydařeného rebootu), se možná dočká vydání už letos, což je velmi překvapivé, zejména protože jsme ze hry zatím mnoho neviděli – kupříkladu žádnou gameplay ukázku (kromě krátkých sekvencí v traileru z E3 2016).

Odkud ovšem pochází informace o letošním datu vydání? Stručně řečeno, práskl to Ryan Penagos, šéf Marvel Digital Media, který v livestreamu mluvil o Marvelovských hrách – letos se totiž kromě Spídi pro PlayStation 4 chystá i Marvel vs. Capcom: Infinite, který kromě PS4 vyjde i na Xbox One a PC.

Ergo, nejedná se tedy o oficiální informaci, ale minimálně je to žhavá stopa. Navíc, letos filmová divize Sony posílá do kin Spider-Man: Homecoming, takže je velmi možné, že film i hra vyjdou současně, což by ovšem znamenalo, že se herního pavoučího muže dočkáme už v červenci. (Tohle je ovšem jen spekulace, protože nevíme, jak Insomniac Games stíhají vývoj, navíc, film a hra spolu nejsou příběhově propojeny, takže není nutné, aby šli do éteru současně).

Více informací (pravděpodobně včetně oficiálního data vydání) se nejspíš dozvíme na letošní E3, kde má Sony připravený celkem bohatý program.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background