background - Microsoft dnes představí Xbox Scorpio!
Microsoft dnes představí Xbox Scorpio!

Microsoft dnes představí Xbox Scorpio!

6. 04. 2017
Jakub Kozák
0 obrázků
4 min čtení

Dnes v 15:00 středoevropského času uvede (nebo uvedl – záleží v kolik hodin tento článek čtete) Microsoft bližší informace k jejich "Project Scorpio." Předpokládá se, že v daném ohlášení budou uvedeny i mnohem bližší informace právě k technickým specifikacím. (dle Twitteru Digital Foundry)

Ohledně Project Scorpio se říká, že to bude vůbec nejvýkonnější konzole, kterou kdy Microsoft vyprodukoval. Bude obsahovat rozsáhlé upgrady oproti nynějšímu Xbox One či jeho verzi S jako je třeba hraní ve 4K rozlišení a vysokých hodnotách FPS. Samozřejmostí bude i hraní her pomocí VR možná i Fallout 4 k tomu bude určen.

Taktéž se spekuluje, že konzole nebude mít žádné nové exkluzivity, ale bude pouze schopna fungovat s nynějšími hrami.

Scorpio bude dle všeho schopno nabídnout 4.2 nebo je taktéž velmi pravděpodobné celých 6 teraflopů výkonu spolu s propustností pamětí 320GB/s a 8 procesorových jader. Sám Microsoft říká, že je to nejvýkonnější konzole jaká kdy byla vyrobena a taktéž proklamuje, že bude výkonnější než Playstation 4 Pro, jenž vyšel minulý rok na trh. Samotný Xbox bude k dispozici nejspíše v Q3/Q4 tohoto roku.

Článek byl převzat z webu Guru3D

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background