background - Denuvo u Mass Effect: Andromeda bylo prolomeno po 10 dnech
Denuvo u Mass Effect: Andromeda bylo prolomeno po 10 dnech

Denuvo u Mass Effect: Andromeda bylo prolomeno po 10 dnech

8. 04. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Denuvo, protipirátská ochrana od stejnojmené rakouské firmy býval velký postrach všech pirátů. V prvních hrách, kde se ukázalo, trvalo i několik měsíců, než se ji podařilo úspěšně prolomit. Ovšem nyní to vypadá, že se situace obrací.

Resident Evil 7: Biohazard byl cracknut po 5 dnech a kolem prolomení této ochrany se nesla celkem velká kauza. Nyní vyvstala otázka, zda se situace bude opakovat u Mass Effect Andromeda. A stalo se něco, co si asi EA/Bioware zrovna dvakrát nepřáli.

Mass Effect Andromeda byl cracknut po 10 dnech. Ukázalo se, že Thomas Goebl, který několikrát říkal, že Denuvo není neprolomitelné, ale jen těžko prolomitelné, měl pravdu a piráti jsou dosti vynalézaví a vytrvalí. „Vždy, když k průlomu dojde, se pokoušíme naši technologii vylepšit, abychom v nové verzi podobnému kroku zabránili. To samé se stane v tomto případě,“ říkl Goebl před několika měsíci na konto kauzy s Resident Evil.

Už bylo potvrzeno, že novou verzi systému bude obsahovat Sniper: Ghost Warrior 3, adventura Syberia III nebo nezávislý 2Dark. Kolují zvěsti i o novém South Parku. Je překvapivé, že na tuto ochranu nezanevřel ani Capcom a vydal Dead Rising 4.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background