background - Pár detailů o Star Wars Battlefront 2
Pár detailů o Star Wars Battlefront 2

Pár detailů o Star Wars Battlefront 2

15. 04. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Onehdy „unikl“ na internet trailer na chystaný Star Wars Battlefront 2 (ve skutečnosti to má být Battlefront 4, ale EA prostě ráda dělá v sériích bor... chaos).

Nicméně, nejednalo se překvapivě o trailer plnohodnotný, ale o TV spot, který unikl SONY na jejich YT kanále. Má přesně 30 vteřin a ukazuje pár nástinů, co bychom mohli očekávat od nového Battlefrontu.

Je jasné, že se můžeme těšit na příběhovou kampaň, věc, jejíž absence byla vyčítána předchozímu dílu. Podle všeho se má příběh točit okolo ženy z videa, imperiálního agenta. Bude zajímavé sledovat, zda-li se DICE vydá cestou jednoho příběhu, nebo povídkového systému z Battlefield 1.

Dále je vidět, že se podíváme do vícero období a přijdou i hrdinové z nové série. Podle všeho nebude chybět Darth Maul a Yoda. To je asi tak vše, co se dá vyčíst z videa. O běh hry se postará Frostbite Engine, jak bývá už u EA zvykem. A co vy, těšíte se? Nebo patříte k těm, co byli zklamáni?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background