background - Chystá se konečně HALO 3 na PC?
Chystá se konečně HALO 3 na PC?

Chystá se konečně HALO 3 na PC?

17. 04. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Pro ty, co si přejí v nadpisu uvedené, možná přeci jenom svitla nakonec naděje. Během odhalování nového AMD hardware se během prezentace objevil artwork Halo 3. Tento artwork byl zamíchán mezi ostatními hrami v prezentaci k nové GPU, RX Vega.

Je možné, že se Halo chystá i na PC? Nebo se bude jednat o Anniversary edici? Může to taktéž znamenat, že se Master Chief collection (Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2, Halo 3, a Halo 4) chystá jako PC port. O verzi Master Chief collection pro PC se už nějakou dobu šušká.

Zvěsti o PC portu se ukázaly nejdřív v roce 2015, pak i 2016. Je možné, že se konečně blíží ten čas a PC hráči si Halo sérii zahrají? Nicméně je jasné, že pokud se hra opravdu dostane na PC, tak bude podporovat jen Windows 10 a Microsoft využije Halo k propagaci svých funkcí. Jiný scénář si lze stěží předstvit.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background