background - Fallout 4 představen!
Fallout 4 představen!

Fallout 4 představen!

3. 06. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

A je to tady! Bethesda nám představuje nový Fallout s číslovkou 4. Někteří to možná čekali a s napětím sledovali všechny možné weby. Včera byl spuštěn web s odpočtem, který po skončení měl oznámit Fallout 4 a opravdu se tak i stalo. Na novém Falloutu pracuje sama Bethesda nikoliv Obsidian, jako tomu bylo u Fallout: New Vegas.

stand_By.

Trailer (viz níže) nám ukazuje krásu nového Falloutu. Srovnání doby před a po nukleární válce a pobíhajícího psa. Na konci traileru potkáváme postavu, která má na sobě Pip-boye a oblečení jednoho z mnoha Vaultů.

garage

Na následujících dvou obrázcích vidíme místo, do kterého bude Fallout zasazen jedná se o Boston. Na prvním obrázku konkrétně náměstí v Bostonu. Jak bude samotný Boston významný v celé hře si budeme muset počkat. square

post_apo

Na oficiálním webu je spuštěna předobjednávka. Hra by měla vyjít na PS4, XONE a PC, v prvním čtvrtletí roku 2016. Více se pravděpodobně dozvíme na E3, kde má Bethesda vlastní konferenci.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background